•  

Нардеп Бублик – у ТОП найбезвідповідальніших депутатів

3410
Нардеп Бублик – у ТОП найбезвідповідальніших депутатів

Напередодні другої річниці роботи нинішнього скликання Верховної Ради України політичний сайт «Слово і Діло» оприлюднив рейтинг топ-10 найвідповідальніших і найбезвідповідальніших народних депутатів, обраних за мажоритарними округами. За критерій оцінювання інформаційний портал брав кількість виконаних та порушених обіцянок та забов’язань, які давали політики.

Згідно з офіційним рейтингом, полтавський нардеп від «БПП» Юрій Бублик (виборчий окург №145) посідає 2 місце за рівнем безвідповідальності з 75% невиконаних забов’язань. Попереду Бублика тільки Сергій Матвієнков із «Опозиційного блоку» з 83% порушених обіцянок.

Щодо Бублика, то за рік нардеп дав 24 обіцянки, з яких 18 порушив, виконавши тільки 6, зазначає «Слово і Діло».

Варто завважити, що рівень безвідповідальності Бублика за 2016 рік зріс на 11% – із 64 до 75%.

Нагадаємо, нардеп Юрій Бублик разом із братом Олександром – сільським головою с. Ковалівки Полтавського району перешкоджають полтавським військовим в отриманні землі.

Більше про це читайте на «Останньому Бастіоні»: Чому депутат від «БПП» Бублик залишає військових без землі?

Так, прохання відмовити військовим у земельній ділянці Бублик-молодший висловлює через нібито розташований на тій території цвинтар. Та документально поховання займають 0,60 га з 20 га, зазначених у документації. Місцеві та обурені бійці зазначили що Бублики чинять спротив через бажання захопити землю для власних потреб.

Небажання надавати землю учасникам війни пояснює позиція, яку нардеп Бублик (тоді ще від «Свободи») продемонстрував у серпні 2014-го, коли точилися кровопролитні бої за Іловайськ, у яких ЗСУ зазнали значних утрат.

У розпал гулянки на малій батьківщині, у Ковалівці, нардеп показав своє справжнє єство – вбрався в жіночий ліфчик та рейтузи, і почав танцювати. Свідками цього стали сотні людей, які й зафільмували ганьбу політика на відео.

Коментарі