•  

Нардеп до відвідувача «Бандерштату»: «Ви ніхто, бо ви не азовець»

440

Нардеп Андрій Білецький, засновник полку «Азов», лідер партії «Національний корпус» заявив відвідувачу фестивалю «Бандерштат», що той ніхто у відповідь на його запитання.

Відвідувач Петро Савич, майданівець, звернувся до депутата із запитанням: «25 липня 2015 року був убитий один із засновників «Азову» Ярослав Бабич. Як ви поясните те, що від «Азову» не було спочатку взагалі ніякої реакції на це вбивство, замовчувалася ця тема, а потім визнали версію поліції, що це було самогубство зі сексуальними збоченнями. При цьому зараз уже починає з’являтися інформація, що незадовго до вбивства у Вас з Ярославом були так би мовити внутрішньо опозиційні чвари, що могло стати причиною його вбивства. Як Ви прокоментуєте?».

У відповідь нардеп заявив тому, що той ніхто, бо не з «Азову»: «Ви хочете, аби я коментував Ваше звинувачення? Ви хто? Ви служили у полку «Азов»? Ні. Ви звинувачуєте мене зараз у вбивстві бойового побратима. Мало того, ви маєте свою версію. Ви ніхто, давайте я скажу прямо, тому що Ви не азовець. Ви не знаєте ситуації і вас там не було. Ми відразу із першого дня розуміли, що це самогубство. Ярослав був моїм товаришем. Він також підпорядковувався в «Азові» мені, як командиру. Ви зараз говорите негарну версію, яку, спекулюючи на горі дружини, розкручують. Я не бачив жодного слова про сексуальні збочення. Ви ще й принижуєте мого друга, якого я знав майже 10 років».

Медик Майдану Сергій Бурий попросив нардепа вибачитися: «У мене виникає думка, що я, мабуть, також ніхто, бо цей пан, що поставив питання Вам не мав на меті Вас образити, я думаю, що в першу чергу, ви є українці, а не полк «Азов». Я вважаю, що Ви як людина обрана народом, Ви маєте вибачитись, бо яке б запитання від нього не лунало до Вас, у нього запитання, він шукає істину».

Однак нардеп відмовився вибачатися, сказавши, що чоловік просто маніпулює.

Посилання на джерело: http://volynonline.com/nardep-do-vidviduvacha-b...

Коментарі