•  

Нардеп Кулініч «проколовся» з проплаченим мітингом під Радою

1540
Нардеп Кулініч «проколовся» з проплаченим мітингом під Радою

Під Верховною Радою вчора відбувалася акція «всенародної селянської підтримки» законопроекту №4355.

В об'єктив фотокореспондента «Українських Новин» Богдана Бортакова потрапило листування народного депутата з групи «Відродження», яке показує депутатську кухню з організації мітингів та їх висвітлення в ЗМІ, повідомляє «Главком».

Під час сесійного засідання 8 грудня депутат Олег Кулініч листується зі своїм політтехнологом, який організовує акцію «всенародної селянської підтримки» законопроекту №4355, який передає місцевій владі право розпоряджатися землями сільгосппризначення.

«На вулиці пішов дощ. Боюся, люди довго не вистоять», - скаржиться технолог. «Я не буду виходити», - відповідає йому депутат.

В цей час у ВР розглядається питання про зняття недоторканності з депутата Вадима Новинського, а тому до внесеного до порядку денного важливого для аграрного лобі питання руки у депутатів ніяк не доходять.

"Мітинг розійшовся, не пощастило з погодою:( Там дощ з льодом", - скаржиться трохи пізніше технолог.

І відразу ж рапортує, що головна робота зроблена: "Картинка і фото є, зробимо вам хороші пости в Фейсбук".

Висновок дає обіцянку: "наступного разу теж організуємо в підтримку".

"Шкода((", - мляво реагує депутат.

Через кілька хвилин технолог надсилає депутату на погодження текст для Фейсбуку. "Шкода, що люди, які зібралися під Радою на підтримку законопроекту №4355 змушені були стояти під парламентом в таку погоду. Але впевнений, що це не дарма...", - читає нардеп з так званого аграрного лобі".

А вже через пів години такий пост дійсно з'являється на офіційній ФБ-сторінці Олега Кулініча з фотографіями з мітингу.

Нагадаємо, «Останній Бастіон» писав про корупційний скандал навколо полтавської помічниці Кулініча Галини Мусієць, що раніше була керівницею Держземагенства в Полтавському районі.

На фото Галина Мусієць 

Місцеві фермери зазначили, що кадастрові реєстраторки районного відділення Ольга Бегма і Вікторія Бондарець нібито за вказівкою Мусієць понад місяць ухилялися від виконання службових обов’язків, через що виник борг у видачі близько 1000 витягів із державного земельного кадастру.

БІЛЬШЕ ЧИТАЙТЕ: Державні кадастрові реєстратори паралізують роботу відділу Держгеокадастру в Полтавському районі

У ході службового розслідування був встановлений і доведений факт посадового недбальства реєстраторок, повідомив керівник Головного управління Держгеокадастру в Полтавські області Вадим Чувпило. 

Керівник Полтавського Держгеокадастру запевнив, що не дасть дестабілізувати ситуацію в районі

Потерпілі громадяни, приватні підприємці, фермерські господарства через наше видання вимагали провести службове розслідування та притягнути винних у зриві роботи до відповідальності. Полтавці пов’язували бойкотування роботи реєстраторів із вказівкою екс-керівниці Галини Мусієць.

Також повідомлялося, що в 2009 році тодішня ФОП Мусієць відвела у власність тодішньому першому заступнику начальника ГУ Держземагентства у Полтавській області Рибалці В.Д. земельну ділянку 0,21 з лісовим насадженням га під житлову забудову. Це попри те, що з 2008 року діє досі чинне Розпорядження № 610 Прем’єр міністра України про заборону виділення лісових земель.

За інформацією з власних джерел відомо, що нардеп Олег Кулніч зацікавлений у влаштуванні своєї помічниці Галини Мусієць на посаду керівника Полтавського обласного управління земельних ресурсів. 

Коментарі