•  

Нардеп Жеваго знову в списку абсолютних прогульників

330
Нардеп Жеваго знову в списку абсолютних прогульників

11 депутатів систематично не ходять на засідання комітетів, а решта депутатів прогулює кожне четверте засідання.

Про це свідчать дані Моніторингу "Відкрито", які проаналізували відвідування комітетів впродовж лютого-березня.

"Абсолютними прогульниками" виявились: Балога Павло Іванович (позафракційний); Сольвар Руслан Миколайович (Блок Петра Порошенка); Бойко Юрій Анатолійович (Опозиційний блок); Єремеєв Ігор Миронович ("Воля народу"); Мірошниченко Юрій Романович (Опозиційний блок); Жеваго Костянтин Валентинович (Позафракційний); Вілкул Олександр Юрійович (Опозиційний блок); Солод Юрій Васильович (Опозиційний блок); Бобов Геннадій Борисович ("Відродження"); Омельянович Денис Сергійович (Опозиційний блок); Бондар Віктор Васильович ("Відродження").

Попри те, що для роботи в комітетах депутатам виділяють окремий тиждень роботи, комітети значно частіше збираються на пленарних тижнях, аніж на цих спеціальних тижнях.

На запит активістів, комітети повідомили, що середня відвідуваність засідань комітетів складає 73,5%.

5 комітетів (будівництва, містобудування і ЖКГ, бюджету, економічної політики, нацбезпеки і промполітики) досі не повідомили про своє відвідування. 

"Насправді середній показник відвідування комітетів нижчий за 73,5%. Справа у тому, що данні надані лише щодо тих засідань комітетів, які мали кворум. А в реальності у деяких комітетів виникають складнощі зі збором депутатів", - йдеться в аналізі.

Коментарі