•  

Наша сучасниця – перша жінка український військовий генерал

880
Наша сучасниця – перша жінка український військовий генерал

Наша сучасниця – перша жінка український військовий генерал

На Покрову звання генерал-майора від президента Петра Порошенка отримала начальник Військово-медичного управління Служби безпеки України, Заслужений лікар України Людмила Шугалей.

Документ оприлюднено на офіційному сайті президента 12 жовтня. (https://www.president.gov.ua/documents/3232018-25186).

Людмила Миколаївна народилася 21 березня 1965 року у Києві. Під час Революції Гідності у 2013—2014 році надавала допомогу пораненим учасникам Євромайдану . До 2014 року була заступником начальника Військово-медичного управління Служби безпеки України, у 2014 очолила Управління. Отримала військове звання підполковника медичної служби.

2018 року стала першою жінкою-генералом на військовій службі в Україні та другою після генерал-майора міліції Тетяни Подашевської. Генерал-майор Шугалей в 2016 р. за особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час бойових дій та при виконанні службових обов'язків була нагороджена орденом княгині Ольги III ст. Звання Заслужений лікар України Л.М. Шугалей було присвоєне в 2008 р. за особливі заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, охорону конституційних прав і свобод людини, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового і службового обов'язку, та з нагоди 17-ї річниці незалежності України, за вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності і безпеки Української держави, бездоганне виконання військового і службового обов'язку, високий професіоналізм.

Коментарі