•  

Науковці одного з полтавських вузів отримали патент на корисну модель

1540
Науковці одного з полтавських вузів отримали патент на корисну модель

Співробітники Полтавського національного педагогічного університету отримали патент.

Результатом наукової праці професорів Миколи Степаненка і Світлани Яланської, а також доцента Сергія Степаненка стало отримання патенту на корисну модель «Спосіб психологічного та психофізіологічного розвантаження», повідомляють в університеті.

Корисна модель належить до галузі психології, психофізіології, терапії (зокрема, апітерапії), біології, енерго-інформаційного обміну речовин. Вона може знайти застосування в повсякденному житті для забезпечення психофізіологічного, енерго-інформаційного балансування організму людини.

В основу корисної моделі покладено завдання забезпечення комплексного позитивного впливу на психічне і психофізіологічне здоровʼя людини засобами апітерапії шляхом комбінації з іншими факторами впливу на організм, які здійснюють взаємопосилення оздоровлювального ефекту, запевняють у ПНПУ.

Заявлений спосіб доцільно використовувати в психологічній і психотерапевтичній практиці для попередження проблем психологічного характеру, корекції психологічного і психофізіологічного стану людини, покращення її психологічного здоровʼя.

Схоже

Затоплений садочок у Полтаві: батьки незадоволені пропозиціями відділу освіти (відео)

В Естонії боротимуться з мультикультурною пропагандою в освіті

Міністр освіти Ганна Новосад хоче провести масштабні скорочення вчителів

До полтавського вузу завітав із лекціями професор із Австрії

​Семенівський навчально-виховний комплекс на Полтавщині отримав нове технічне обладнання

Коментарі