•  

Науково-технічну лабораторію для студентів відкрили у Полтаві

1100
Науково-технічну лабораторію для студентів відкрили у Полтаві

Представники полтавської нафтогазової сфери допомогли відкрити науково-технічну лабораторію на базі Полтавського національного технічного університету імені Кондратюка. Про це повідомили під час нагородження представників паливно-енергетичного комплексу області з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.

Перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький зазначив про важливість співпраці обласної ради, адміністрації та видобувних компаній.

– Про важливість працівників такої галузі годі й говорити. Ми приділяємо вам уваги більше, ніж кому-небудь ще. Знаєте, як кажуть «бюрократические проволочки»? Обіцяємо, що їх не буде. Ми вам допомагаємо, ви нам також. Завдяки вам ми нещодавно відкрили унікальну науково-технічну лабораторію, яка дасть можливість студентам розвиватися у практичному напрямку – резюмував Пісоцький.

Повідомляється, що на базі створеної лабораторії студенти зможуть вивчати захист атмосфери. Там представлено чимало сучасних технологій, які допоможуть прискорювати досліди.

Нагадаємо, сьогодні очільник Полтавської ОДА Валерій Головко, його заступник Андрій Пісоцький та начальник департаменту фінансів Полтавської ОДА Інна Іщенко відзначили сьогодні кращих представників нафтогазової промисловості, і нагородили їх почесними грамотами.

Коментарі