•  

Не лише словом, а і ділом допомагають полтавські журналісти воїнам АТО

330
Не лише словом, а і ділом допомагають полтавські журналісти воїнам АТО

За один день працівники Обласної державної телерадіокомпанії «Лтава» зібрали майже 10 тисяч гривень. На ці кошти волонтери придбали генератор, термобілізну та обладнання для 28-ї і 93-ї бригад, які знаходяться в зоні АТО. Журналіст каналу, волонтер вже передала ці речі захисникам України.

«Ми щодня у нашому теле та радіоефірі закликаємо полтавців допомагати воїнам АТО. Дуже багато людей відгукується: допомагають хто фінасово, хто речами першої необхідності» – ідеться в заяві телерадіокомпанії. Тому «журналісти і технічні працівники так само вирішли долучитися до збору необхідних речей у зону АТО».

Про вкрай необхідний солдатам-землякам генератор дізналася журналістка і за сумісництвом волонтерка Наталія Святцева, коли супроводжувала під Донецький аеропорт свіжу партію допомоги. Озвучила про потребу бійців на роботі перед колегами. Необхідну суму навіть більше колектив «Лтави» зібрав за добу.

«Наш журналіст Наталія Святцева – волонтер, проявила ініціативу, яку підтримала адміністрація, і дякую колективу, який також відгукнувся. Ми добровільно зібрали кошти для бійців АТО, які зараз воюють фактично за нашу незалежність, за наше право на життя. Всього було зібрано буквально за день майже 10 000 гривень. Дякую кожному, хто пожертвував скільки зміг, адже була важлива кожна гривня, - розповів генеральний директор ОДТРК «Лтава» Євген Лопушинський.

На зібрані кошти для 28-ої механізованої бригади волонтери придбали генератор електроструму, а також купили необхідні ремонтні ключі для бронетехніки бійцям 93-ї бригади. Вистачило ще й на 30 комплектів термобілизни.

Коментарі