•  

Не жидівський піар Жиденка, або як купити виборців за їхні ж гроші

7590
Не жидівський піар Жиденка, або як купити виборців за їхні ж гроші

Голова «Нової Полтави» продовжує свою недешеву кампанію з купівлі думки полтавців. «Останній Бастіон» уже писав про салатові білборди Жиденка. На прибирання, що відбулося 25 квітня (Лев Анатолійович назвав всеукраїнську акцію «Толокою» і вперто зазначав, що ідея належить його об’єднанню) лідер «Нової Полтави» не пошкодував викупити ще за кілька місяців до дати понад 30 білбордів по всьому місту. Ближче до середини квітня на вулицях Полтави з’явився жиденківський «десант», що роздавав пакети зі символікою та сувенірами «Нової Полтави». Історія рухається за спіраллю - роздавання гречки, як то було в Мамая, не зникає, воно лише змінює імена лідерів і кольори пакетів. «Купували, купуємо й будемо купувати виборців!», - здається, таким гаслом керуються майбутні кандидати на посаду міського голови, особливо ж пан Жиденко

25 квітня вже минуло й мали зникнути нав’язливі білборди з фейсом очільника «Нової Полтави» - та куди там! Жиденко знову купив ту саму площу для своєї реклами. На цей раз Лев Анатолійович квапиться поділитися своїми «успіхами».Як зазначає «Нова Полтава», у їхньому прибиранні взяло участь (увага) 21 573 полтавців. Тобто, майже 10 частина населення міста була на прибиранні, організованого «Новою Полтавою». Гуртом ці люди оновили 540 дворів.

А тепер відкинемо банальний інстинкт споживання інформації. Зробимо 1 математичну операцію - поділимо кількість прибиральників на кількість дворів. Виходить, що з кожного двору вийшло 39.95 = 40 людей. Отже, 40 людей із кожного двору копали, гребли, мели й фарбували свій дворик водночас. Добре. Тоді чому ті самі люди такою кількістю самі не могли зібратися й прибрати свою прибудинкову територію, а вийшли саме 25 квітня і саме під егідою Жиденка? Чи для того, щоб зробити свою територію кращою й чистішою обов’язково повинні з’явитися десятки білбордів, пан Жиденко й настати саме 25 квітня?

«Нова Полтава» зазначала, що виділила на облаштування міста 6 тон салатової (хто б здивувався) фарби. Знову ж, поміркуємо логічно.6 тон фарби ділимо на 540 дворів = 11.11 літрів фарби на кожен двір. За розрахунками, поданими «Новою Полтавою», добра половина міста, якщо не вся Полтава, мала в один момент стати салатовою - але ж знову ні. Тож, або ми не правильно рахуємо, або Жиденко просто намагається водити всіх за носа й виглядати при цьому найрозумнішим і найчеснішим. Де хоча б одне фото, де Лев Вікторович власноруч прибирає сміття? Де фото, що показує хоча б десяту частину прибиральників? Інтернет ресурс «Коло» вже встиг гучнопрорекламувати всі досягнення «Нової Полтави», але ні Жиденка, ні бодай 40 людей на одному фото, ні 540 облаштованих дворів видання не подає. Ресурс лише коротенько обмовився, що Лев Вікторович побував у кількох місцях прибирання. Знову ж таки - жодного фото, що б це підтверджувало. Особисто ми не знайшли жодного «оновленого» двору, що б потопав у салатовому кольорі. Пофарбовані зупинка громадського транспорту, ворота, огороджувальні стовпчики, кілька лавочок, двері підсобок - і це результати прибирання 21 573 людей??? Комендант педуніверситетсього гуртожитку зазначила, що обміняла в магазині жиденківську салатову фарбу на синю й жовту - фарбували стовпчики в традиційні кольори. Традиції та здоровий глузд таки сильніші за нав’язливу рекламу «Нової Полтави».

Усе б це могло й не стосуватися «Останнього Бастіону» й полтавців - ну робить собі Жиденко піар, хай робить, але ж спонсорами такої «дешевої» за якістю, але недешевою за грошима є всі ми - жителі Полтави. Нафтогазові родовища, які Ворона, Головко й Жиденко «спускають» без аукціонів дають їм чималі суми для піару. Одна лише Сарська ділянка Харківцівського нафтогазового родовища мала б принести до місцевого бюджету 50 млн. доларів, але стараннями, зокрема й пана Жиденка, ділянка пішла в «потрібні» руки, а певна сума з провернення корупційної схеми пішла на піар «Нової Полтави», на 6 тон фарби, кольору цього об’єднання, на десятки білбордів та тисячі пакетів і таке інше. Гроші, які б мали бути пільгами на газ й опалення для населення, які б мали бути в бюджеті й виділятися на покращення доріг, на ремонт шкіл, садків тощо.

То чи варто віддавати свої гроші, мерзнути й затягувати паски, щоб не витратити зайвої копійки на тепло, щоби щодня спостерігати за вихвалянням головного прибиральника Полтави, котрий не соромиться сам собі співати дифірамби на кожному кроці.

«Останній Бастіон»закликає розмірковувати тверезо й аналізувати потік сміття, яким нашпиговують нашу свідомість. ГО «Останній Бастіон» також долучалися до всеукраїнської акції-прибирання 25 квітня. Ми не розміщували жодного білборда, але до нашого прибирання міг приєднатися кожний полтавець. Не словами - діями! Ми ті, хто переслідує справи й конкретні вчинки. Ми не збирали псевдо тисячі людей. Разом із «Останнім Басітоном» прибирали 45 активістів, звичайних жителів Полтави, але разом ми зібрали повну вантажівку сміття, яке потім вивезли на утилізацію. Лідер «Останнього Бастіону» Геннадій Сікалов зі сім’єю прибирав пліч-о-пліч із усіма учасниками. Разом із активними й самосвідомими містянами ми очистили схили Іванової гори - історичний центр міста. І це без гучних слів, без будь-якого піару, без мільйонів, витрачених на порожню рекламу, білборди й «гречку».

Ми - це ті, хто працює. Не словами. Справами. То, може, варто задуматися й почати тверезо мислити?

Коментарі