•  

Небезпечна Полтава – перші попередження жителів

6050
Небезпечна Полтава – перші попередження жителів


Після того, як у центрі Полтави через бездіяльність комунальних служб, Державної архітектурно-будівельної інспекції та міськвиконкому впав балкон, люди через страх за власне життя та здоров’я починають остерігатися навіть дерев!

Нагадаємо, що 26 червня напіврозвалений балкон старої будівлі впав на кафе «Кавалер». Жителі будинку говорять, що зверталися до міськвиконкому десятки разів, але жодної відповіді, яка б посприяла вирішенню питання від чиновників й очільника Полтави Олександра Мамая не отримали.

Через халатне ставлення депутатів та міського голови до проблем безпеки містян, жителі власноруч роблять таблички, щоби вбезпечити пересування тротуарами.

До речі, фото надпису на дереві зроблено неподалік «Кавалеру». Люди вкрай стурбовані станом сусідніх балконів, які ось-ось також у будь-який момент можуть завалитися.

Тим часом біля міськвиконкому робітники кладуть нову кахлю, щоби зробити красивішим підхід до будівлі №1 у місті. На решту будівель та ризик, який вони створюють перехожим і жильцям, чиновникам на чолі з Мамаєм, здається, байдуже. Моя хата скраю, я нічого не знаю.

Коментарі