•  

Недобитий люстрацією Васильківський прокурор Стрелюк очолив розкрадання газоконденсату на Полтавщині

27220
Недобитий люстрацією Васильківський прокурор Стрелюк очолив розкрадання газоконденсату на Полтавщині

Недобитий люстраційним процесом сьогоднішній керманич прокуратури Полтавської області Ян Стрелюк очолив розкрадання газоконденсату на Полтавщині.

Як стало відомо «Останньому Бастіон», в ніч з 13 на 14 травня по всій території області (щонайменше в 6 районах) було зафіксовано різке падіння тиску в конденсатопроводах, що свідчить про активацію незаконних врізок в мережі газоконденсато- і нафто- проводів. За ніч, за попередніми розрахунками, з мережі було викрадено близько 2 тисяч тонн газоконденсату, що за мінімальними цінами сірого ринку становить близько 1 мільйона доларів чи понад 20 мільйонів у гривневому еквіваленті. І це в той час, коли в ту саму ніч на фронті гинуть наші бійці.

Подібна спланована акція не можлива без протекції силових структур області, що підводить до думки, що крадії діяли з дозволу головного прокурора Полтавської області, який спланував і координував роботу щонайменше 6 злочинних груп. За інформацією джерел, одну з груп, що викрали газоконденсат, очолював колишній працівник УБОЗу Романко, на прізвисько "Петух", який сьогодні являється правою рукою Стрелюка.

«Останній Бастіон» неодноразово наводив факти співпраці між Стрелюком та крадіями газоконденсату: >>Полтавський прокурор приторговує автомобілями зі штрафмайданчику<< та >>Прокурор Полтавщини віддав мафії крадіїв газоконденсату ще один КамАЗ – знаряддя злочину<<

Зрештою, зважаючи на біографію пана Стрелюка (>>Стрімкий кар'єрний ріст прокурора Стрелюка<<), то саме такої поведінки й варто було чекати від ставленика Даниленка (заступника Яреми), який його (Стрелюка) руками розікрав 140 гектарів ставків у Васильковському район. За що, до речі, Яна Володимировича ледь не викинули у вікно представники батальйону "Україна" у ході громадської люстрації:

Коментарі