•  

Незадоволені владою перекрили дороги в Полтаві

6930
Незадоволені владою перекрили дороги в Полтаві

На годину опинилися заблокованими одразу дві центральні вулиці в Полтаві. Протестне ходіння «зеброю» у вечірню годину-пік одразу потягнуло багатосотметрові пробки – сотні автівок, десятки автобусів громадського транспорту не довезли пасажирів, майже повністю паралізованим в місті опинилися тролейбусні перевезення. Жителі Полтави, що приєдналися до масштабної акції незадоволені незаконними забудовами, комунальними тарифами і реставрацією команди "попередників" в ОДА.

Акція протесту – зациклене ходіння «зеброю» – під самісіньким носом СБУ, навпроти обласне управління. Але по інший бік цієї ж вулиці безчинство коїться уже роками – бідкаються протестувальники.

Забудовник захопив їхню прибудинкову територію і дитячий майданчик, перед цим – шмат землі міноборони і на додачу трохи території історичної пам’ятки – та на всьому цьому намагається звести елітний житловий комплекс. Ще вчорашній депутат і комуніст. Люди борються – незаконність будмайданчика довели документально. Але влада міста, прокуратура і міліція допомагати їм в цьому особливо не поспішають і розслідування гальмують.

Окрім ліквідації будмайданчику «зеброю» ходять незадоволені новими комунальними тарифами,корупцією в медицині та бутафорною люстрацією, яку провели в держадміністрації.

Дехто з городян вийшов протестувати на «зебру» зі своїми дітьми, а багато хто – тільки студенти, вони розтягнули транспоранти зі своїми вимогами, щоб з вікон машин водіям було видно, що тимчасове неподобство терплять за спільну справу.

Щоправда швидкі крізь такі конструкції пропускали, та автобус з дітьми, всім іншим протестувальники пропонували приєднуватися. Благо, кажуть, претензій до місцевої влади на порядку денному акції протесту назбиралось багато.

Правоохоронці протестувати завадити не змогли, ДАІ тільки виставило регулювальників на під’їздах до акції протесту. Але і з влади «розрулювати обстановку» так ніхто і не з’явився. Вже вдруге: кілька тижнів тому така ж акція була попереджувальною і коротшою, наступну обіцяють зробити ще масштабнішою.

Коментарі