•  

Незаконна зовнішня реклама заважає розпочати енергоощадні заходити в Полтаві

550
Незаконна зовнішня реклама заважає розпочати енергоощадні заходити в Полтаві

При повному потуранні міської влади нахабні підприємці окупують рекламними банерами та іншою своєю пабліситі не тільки громадські місця Полтави, а вже й власність простих городян, у яких менше можливостей для захисту. Жителі низки будинків зіштовхнулися з неможливістю утеплитися через навішану рекламу.

Безлад з розміщенням рекламних площин на вулицях Полтави має небезпеку перерости в загрозу енергетичній безпеці.

Типова ситуація для центральної частини: підприємець, у прагненні заявити про себе якомога крупніше і вище, заліз на сусідській балкон, і використовує його як двигун власної торгівлі.

Жителі одного з будинків по вулиці Рози Люксембург незадоволені тим, що балкон їхньої оселі використовують, як вивіску офісу приватного нотаріуса, що відкрився поверхом нижче. Люди, які живуть над офісом правника, кажуть – біснесвумен розмістила назву своєї контори у них на балконі та навіть на стіні.

Подібних випадків на вулицях маса. Але від такої реклами до міської скарбниці або на рахунок будинку не надходить жодної копійки, замість цього подібні банери приносять неподобства і збитки.

Дозвіл на встановлення реклами на будинку ЖЕК №2 дав навіть не порадившись з жителями. Чиїм зиском керувався начальник ЖЕКу, що його узгодив – незрозуміло. Адже тепер жителі не можуть утеплити свої помешкання – заважають самі конструкції, а ще страх, що вони обірвуться: тоді можуть ще й примусити відшкодовувати – бояться люди.

Жителі таких будинків б’ють на сполох: безконтрольність або навмисне небажання помічати порушення з боку головного архітектора міста призвела до того, що найближчим часом їм тепер не світить долучитися до загальнодержавної кампанії енергоощадних заходів.

Люди переконані – це сталося через гонитву за зиском, що розгулялася серед комунальників і в мерії, адже вже зверталися до міських інстанцій і дієвої підтримки не отримали. Та вимагають розслідування на рівні державних відомств, які відповідають за енергобезпеку та боротьбу з корупцією.

Коментарі