•  

Незаконне будівництво на Ляхова, 10, руйнує сусідні будинки

3630
Незаконне будівництво на Ляхова, 10, руйнує сусідні будинки

Сьогодні до мешканців будинку за адресою Ляхова, 12 А, прийшла інспектор з інституту судових експертиз імені Бокаріуса. Мешканці будинку нарікають, що через нелегальне будівництво житлового масиву навпроти, їхній дім тріскається й розвалюватися.

Щоправда, жінка-інспектор відмовилася назватися й дати коментарі нашій знімальній групі. 

Цікаво, чи вона на боці постраждалих людей, чи на боці забудовника, який незаконно зводить 9-ти поверхівку, захопивши левову долю прибудинкової території мешканців Ляхова, 12 А, чим порушив будівельні норми.

Питання, куди дивиться міський голова та чому він дозволив ТОВ "Архімета" й депутату Сірику будувати без законних на те підстав? Чому головний прокурор області Ян Стрелюк закриває кримінальні позови й провадження людей? Мабуть, Мамай та Стрелюк тісно пов'язані зі Сіриком і матимуть долю від прибутку, або житло в новобудові, як і міліція та спецпризначенці з "Полтавщини", що покривають незаконне будівництво разом із "тітушками". 

До кого звертатися людям, якщо їх не чує навіть міський очільник і прокурор? Як їм повірити, що правда й закон - це не тільки слова на папері? Питання поки що залишається відкритим. 

Коментарі