•  

Нічною Полтавою бігатимуть кількасот атлетів

220

Стартуватимуть бігуни 15 вересня о 20-й годині на Першотравневому проспекті. Маршрут змагання пролягатиме від пам’ятника Келіну до технічного університету. Таке незвичне спортивне змагання у Полтаві відбудеться вже вдруге. Нагадаємо, минулого року до забігу «Полтавська Ніч» долучились близько 200 спортсменів.

Цього року організатори планують провести наймасовіший нічний забіг в Україні, та залучити до нього близько 500 учасників. Наразі вже 70 бігунів заявили про свою участь. Для організаторів Runing Club Poltava це вже третій цьогорічний забіг. 

Вздовж всієї дистанції планують організувати відкритий простір для учасників та сцену для музикантів. Аби забезпечити безпеку дійства організатори обіцяють залучити поліцію та перекрити рух транспорту вздовж проспекту.

«Ми хочемо привернути увагу полтавців до такого виду спорту, як біг та популяризувати цю ідею. Нічні змагання – це не наше ноухау, а відома світова практика. Ми хотіли продемонструвати полтавцям щось нове. Тому пропонуємо нашим учасникам пробігти одну з двох дистанцій 5 або 10 кілометрів. Дистанцію у5 кілометрів зможе пробігти будь-яка людина, навіть без попередньої підготовки. Але для подолання 10 кілометрів ми б рекомендували почати тренуватись», – розповідає Геннадій Полових, співорганізатор змагань.

Проте, «свято бігу» – річ не безкоштовна. Кожен учасник зобов’язаний сплатити за реєстрацію від 350 до 450 гривень.

Сама ж реєстрація проводиться через інтернет, а отримані кошти організатори планують витратити на нагороди для атлетів та організацію дійства. Учасники отримають: медаль фінішера для перших 400-т зареєстрованих учасників; чіпи для фіксації результатів; стартовий номер; шпильки для кріплення номера; ліхтарик; промо-продукцію партнерів змагань; протокол фінішу учасників з результатами; обслуговування в пункті харчування і гідратації; талон на Pre-party «Полтавська ніч»; нагороди для призерів.

Як зазначив співорганізатор заходу, Олександр Скрипай, організатори розглянуть ідею витратити залишкові кошти на благодійність. Зазвичай всі кошти, що залишаються після проведення таких заходів, організація спрямовує на фінансування наступних змагань.

Коментарі