•  

Ніхто не прийшов на день народження хлопчика. Але пізніше сталося неймовірне!

7480
Ніхто не прийшов на день народження хлопчика. Але пізніше сталося неймовірне!

Цей дивовижний випадок стався з малюком на ім'я Гленн Буратті (Glenn Buratti). Йому 6 років, і він аутист. Зовсім нещодавно у нього був день народження, і ніхто з 16 запрошених гостей не прийшов. І ось такий неймовірний сюрприз придумала його мама:

У місцевій групі в Facebook його мама написала: «У мене серце болить за мого сина. Ми запросили весь його клас, але нас проігнорували».

Після цього поста 15 осіб прийшло привітати малюка. І не тільки вони.

До будинку почали підтягуватися пожежники і поліцейські.

З подарунками!

Вони поводилися з Гленном як зі справжньою суперзіркою.

«Я впевнений, сусіди, сховавшись, підглядали зі своїх вікон», - говорить батько хлопчика.

«Просто не віриться, що місцеві служителі закону і пожежники зробили це для нас».

Це свято Гленн напевно запам'ятає надовго.

Інтернет не панацея. Але іноді, коли ви просите в мережі про допомогу, ви її, як правило, отримуєте.

Бачачи яке в цивілізованих країнах ставлення людей один до одного і державних служб до людей, виникає справедливе питання – чому у нас в державі, і зокрема в Полтаві – духовній столиці України – не так?

Чому полтавська прокуратура, полтавська міліція, полтавська мерія і держадміністрація повертаються до своїх земляків просто дупою.

Що трапилось з людьми коли вони стали чиновниками, правоохоронцями – отримали трохи повноважень, лише для того щоб допомагати тим, хто цієї допомоги дійсно потребує.

Де у полтавських колег, цих славних хлопців, про яких іде мова в іноземній статті, хоча б частина такого ж співчуття, де людяність.

Ось простий приклад того, чим справжній правоохоронець, справжній рятувальник, справжній служитель державі відрізняється від полтавських ряжених у форму і краватки здирників і бандитів.Це історія – відповідь всім полтавцям, через кого ми живемо за околицею цивілізованого суспільства.

Коментарі