•  

Німецька родина прислала до Миргорода гуманітарну допомогу

1320
Німецька родина прислала до Миргорода гуманітарну допомогу

22 липня Миргородська центральна районна лікарня отримала велику партію гуманітарної допомоги від родини Алекса і Яни Хардер з німецького міста Гамбург. У посилці - перев’язувальний матеріал, дезінфікуючі та знеболювальні засоби, медичні інструменти.

Про це повідомили на сайті Миргородської міської ради.

«Минулого літа ми гостювали у рідних у Миргороді. Наша дитина травмувалась і довелось поїхати тут до лікарні. Медики нам допомогли, але залишилось гнітюче враження від бідності лікарні. Коли повернулись до Німеччини, вирішили допомогти землякам і направили до Миргороду гуманітарну допомогу. А коли в Україні почалася війна, зрозуміли, що маємо продовжувати допомагати» - пояснила Яна Хардер.

Жінка також розповіла, що паралельно вони допомагають солдатам у зоні АТО.

За її словами, у Гамбурзі їхня сім’я створила та офіційно зареєструвала благодійну організацію «Гуманітас Україна». Волонтери організації звертаються до багатьох підприємств, лікарень, відділень Червоного хреста з проханнями про допомогу. У кількох німецьких газетах опублікували оголошення про потреби української армії. Крім того, організували благодійний концерт, на якому змогли зібрати частину грошей, необхідних для придбання машини швидкої допомоги для миргородської лікарні.

Як говорить Яна Хардер, допомогу для українців в організацію приносить багато звичайних німців.

«Люди приносили аптечки з автомобілів, передавали пакети з різними медикаментами. Одного разу знайшли у нас під дверима пакунок зі щойно купленими матеріалами» - розповіла жінка.

Алекс і Яна також зазначили, що їх організація в Німеччині продовжує активно працювати над збором гуманітарної допомоги для потреб українських військових. Вони планують і надалі регулярно надсилати такі вантажі до України та Миргороду.

Аліна Бондар

"Останній Бастіон"

Коментарі