•  

НКРЕКП запевняє, що підвищення зарплат працівників електроенергетичної галузі не вплине на тарифи

330

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг погодила проекти рішень підвищення зарплат працівників електроенергетичної галузі. Про це повідомила прес-служба відомства.

http://www.nerc.gov.ua/?news=7805

Рішення щодо перегляду структур і рівнів тарифів на виробництво, передачу, розподіл і постачання електричної енергії у зв'язку зі збільшенням заробітної плати працівникам прийняли на відкритому засіданні 7 серпня.

«Зазначене рішення ухвалено з метою збереження кваліфікованого кадрового потенціалу компаній та забезпечення надійної роботи Об’єднаної енергетичної системи України, а також забезпечення якісного та надійного електропостачання споживачам. Комісія зобов’язала енергокомпанії спрямувати збільшення фонду оплати праці на підвищення заробітної плати виробничо-технічного персоналу. Розрахунок рівня заробітної плати здійснено відповідно до Порядку визначення витрат на оплату праці, які враховуються в тарифах на розподіл електричної енергії (передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами), постачання електричної енергії за регульованим тарифом, передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами, виробництво теплової та виробництво електричної енергії, затвердженого постановою НКРЕКП від 26.10.2015 № 2645, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.10.2015 за № 1431/27876», – повідомляє регулятор.

У комісії наголосили, що зростання зарплат на 10% не призведе до збільшення тарифів на електроенергію для кінцевих споживачів.

Коментарі