•  

Ноу-хау Полтавської архітектури від ЗАО "Будінвест СМ"

5720
Ноу-хау Полтавської архітектури від ЗАО "Будінвест СМ"

Будівельна компанія ЗАО "Будінвест СМ", що належить Сірику, його компаньйону Морозову та з якої має профіт Андрій Матковський зі скандалом віджимала в людей їхню законну територію, де розташовувалися підсобки, підвали й гаражі мешканців, щоб зліпити там чергову новобудову, нарешті показала свій "професійний" рівень. 

Ще недобудована споруда вражає м'яко кажчуи дивним архітектурним плануванням.

Балкони без підлоги й виходу на них - це щось нове. А якщо це не балкон, то що це? Висотна клумба? Льох? Кладова? Такого ми ще не бачили. Каркаси, що імітують балкони чи лоджії, насправді - бутафорія, обман. 


Цікаво, у яких майстрів украли ідею такого поліпшення житла людей безграмотні будівничі Сірика? В італійсьих? Французьких? Чи це ноу-хау від ЗАО "Будінвест СМ"? Мабуть, сам Сірик із Морозовим і придумали, порадившись із Матковським. 

Логіка геніальна: якщо в балкона-лоджії-льоху-клумби немає підлоги, нащо робити на нього/неї вихід? Можна кількасот тисяч гривень, зекономлених на матеріалах, прибрати собі до кишені. А місту залишити це новоспечене диво архітектури від ЗАО "Будінвест СМ", що стане окрасою дурних рішень.

Коментарі