•  

Нові ДБН передбачають заборону проектування парковок на тротуарах

220

Оновлені державні будівельні норми, які вступили в дію з 1 вересня, передбачають зміни у проектуванні вулиць і доріг населених пунктів, зокрема, забороняють проектування автостоянок на тротуарах.

Про це повідомив Лев Парцхаладзе.

http://www.minregion.gov.ua/press/news/v-ukrayini-zaboroneno-proektuvannya-timchasovih-parkovok-na-trotuarah-v-diyu-vstupili-novi-dbn-partshaladze/

«З 1 вересня в Україні діють оновлені норми щодо вулиць та доріг, які забороняють проектувати тимчасові автостоянки на тротуарах. Це буде сприяти підвищенню безпеки в пішохідних зонах, налагодженню транспортного руху в населених пунктах і зменшенню заторів, а також мінімізації можливих аварій за участю пішоходів», — заявив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

За новими ДБН, проектування тимчасових автостоянок також не допускається уздовж проїжджих частин магістралей загальноміського значення безперервного і регульованого руху, а також на магістралях районного значення в разі, якщо коефіцієнт використання пропускної здатності наближається до 1 і при виділенні на цих магістралях окремих смуг для руху маршрутного транспорту.

Зазначимо, оновлені ДБН замінять аналогічні ДБН 2001 року. Вони поширюються не лише на будівництво нових доріг, а й на реконструкцію та капітальний ремонт вже існуючих.

Коментарі