•  

Нові начальники – старі схеми, як змінилась Полтавщина після Революції гідності?

3810
Нові начальники – старі схеми, як змінилась Полтавщина після Революції гідності?

Такими словами закінчується новий лист від ще одного стурбованого корупційною діяльністю мешканця Полтавщини:

«Ось така «НОВА ВЛАДА» починає працювати з самого початку, скажіть чим вона відрізняється від старої? А я Вам відповім: нічого не помінялось», - написав громадянин Оніщук Я.П. у своєму листі до редакції Останнього Бастіону.

Про що йде мова? Будете «здивовані», знову про ДАІ Полтавщини. 

«…як можливо проводити профілактику ДТП, якщо на районах працює два-три працівника разом із керівником, які працюють за всіма напрямками по службі нас за останні три роки не було ні одного вихідного дня, тільки постійно переводять на посилений режим несення служби...»;

«…«спонсорування» УДАІ проводиться шляхом переведенням грошових коштів на карточку 200-500 гривень у різні служби управління, вказівки по телефону : передайте 30-50 літрів бензину чи дизпалива (грошима або талонами) …»;

«…така процедура, як щомісячний звіт, коли з’їжджаються всі працівники області, керівниками підрозділів дають обхідний лист і потрібно пройти до кабінетів з клерками, що відповідають за різні напрямки роботи і кожен вимагає звіт за своїм напрямком, і поки не даси сотню гривень підписів не ставлять…»;

«Окремо можна подякувати новим керівникам за бензин на службові автомобілі, так, за останні місяці видали по накладній по 200 літрів бензину на відділення, але реально було надано по 100 літрів, а решту необхідно вирішувати на місцях самим, це улюблена фраза керівників...».

Фігурують у листі безпосередньо і деякі прізвища:

«Особливо люблять гроші працівники дорнагляду Тумко (500 грн за підпис або будуть проблеми) та технагляду Полтавець(200 грн підпис або прийде з перевіркою)…. Штаб УДАІ області Овсянніков після здачі карток на звіт запитує шосте питання і якщо даеш менше 100 грн – знову перевірки», - зазначає пан Оніщук.

Цікаво, що за словами Оніщука, весною 2014 року було призначено керівником роти ДПС підполковника міліції Василенка, який розпочав роботу з перевірок доведення показників по роботі та виплату йому в кишеню щомісячно данини у 1600 грн з кожного інспектора роти, на «роздуми» дали три дні, кого не влаштовує – пиши рапорт і шукай роботу.

Ось така «НОВА ВЛАДА». І справді, риба гниє з голови, чи не так?

Сам лист:

ГС «Останній Бастіон» вже звернувся з проханням провести необхідні перевірки і повідомити про їх результати наступні інстанції: Генеральна прокуратура України, Служба безпеки України, Міністерство внутрішніх справ України та до Кабінету Міністрів України. 

Коментарі