•  

Нові затримані по справі вбивства мера Бабаєва

6160
Нові затримані по справі вбивства мера Бабаєва

Як повідомляє «Кременчугский ТелеграфЪ», правоохоронці затримали директора Телерадіокомпанії (ТРК) «Візит» Олександра Мельника в рамках розслідування вбивства мера Кременчука Олега Бабаєва. Цю інформацію підтверджують і власні джерела Останнього Бастіону в УМВС Полтавської області.

«Зараз у будинку директора ТРК «Візит» проводиться обшук. В приміщенні знаходяться дружина А.Мельника - Тамара Мельник та їх син. Кілька міліціонерів охороняють будинок, нікого не впускаючи і не випускаючи. Після того, як почався обшук, до будинку приїхав один з адвокатів родини. Правоохоронці його не впускають до приміщення, аргументуючи тим, що впустили б, якби приїхав до обшуку. Також зараз біля будинку знаходиться ще один син Мельников. Як стало відомо «Телеграфу», обшук триватиме ще 4-5 годин. Експерти стверджують, що якби у міліції не було вагомих доказів, вони б не затримували Олександра Мельника і не проводили б обшук», - йдеться на сайті.

Наразі відомо, що А. Мельника зараз допитують. Нагадаємо, вчора стало відомо, що правоохоронці затримали передбачуваного посередника між замовником та виконавцями вбивства мера міста Олега Бабаєва. В посередництва підозрюється голова громадської організації «З питань протидії корупції» Олександр Крижановський.

Олександра Крижановського заарештували вчора, 3 вересня, і відправили до слідчого ізолятора.

Серед основних причин організації вбивства мера Бабаєва джерела в правоохоронних органах називали помсту.

Нагадаємо, що 2 вересня були затримані четверо виконавців убивства мера Бабаєва. 

Коментарі