•  

​Новий керівник міліції області розпочав свою роботу з аналізу резонансних злочинів

1320
​Новий керівник міліції області розпочав свою роботу з аналізу резонансних злочинів


Анонсувавши свій намір ознайомитися з матеріалами резонансних кримінальних проваджень журналістам під час прес-конференції, полковник Олег Бех реалізував перші кроки – зібрав нараду з керівниками оперативних підрозділів Апарату та міськрайорганів обласної міліції.

Виконувач обов’язків начальника УМВС розпочав своє «знайомство» з органами внутрішніх справ Полтавщини з аналізу рівня організації розкриття і розслідування особливо тяжких злочинів проти життя і здоров’я особи, кримінальних правопорушень у сфері службової діяльності, в господарській галузі і паливно-енергетичному комплексі.

Під безпосередній контроль новий керівник взяв стан виконання слідчих та оперативно-розшукових дій за фактами нерозкритих злочинів, що викликали підвищений суспільний інтерес. Зокрема, на ініційованій нарді Олег Бех визначив конкретні завдання за напрямками діяльності служб та наголосив на безумовній фіксації та своєчасному реагуванні на повідомлення і звернення громадян з приводу порушення їх законних прав і свобод.

Окрім того, Олег Володимирович акцентував на вжитті максимальних заходів щодо запобігання і протидії проявам сепаратизму і тероризму в регіоні.

Коментарі