•  

Новий керівник Прядко «загнав» «Полтавафарм» – правозахисник Ковальчук

4060
Новий керівник Прядко «загнав» «Полтавафарм» – правозахисник Ковальчук

Василь Ковальчук, полтавський правозахисник, прокоментував депутатам Полтавської облради ситуацію щодо знищення ПОКП «Полтавафарм» головою ради Біленьким та Валерієм Прядком, депутатом від «Партії простих людей» та новим в.о. директора підприємства.

Зокрема правозахисник відзначив зростання цін у мережі аптек «Полтавафарму» на 30% за 2.5 місяці керування структурою Прядком.

– Ціни піднялися на 30%. У штат були прийняті 9 робітників, які мають заробітну плату 10 тис грн. Це 90 тис грн. на місяць, що лягають на плечі споживачів – передовсім, пенсіонерів, – Ковальчук.

Також він акцентував увагу Дмитрові Майбороді, якого звільнили за рішенням колективу. Попри звільнення, він працював на підприємстві з заробітною платою 16 тис грн. на міс.

Ковальчук зазначив, що за очолювання Прядком «Полтавафарму», до споживачів почали ставитися, як до тварин.

– Заступником директора взяли працювати колишнього робітника «Зооветснабу», маркетологом – колишнього маркетолога з продажу алкогольних напоїв, – Ковальчук.

Також читайте:

«Витрусимо кишені в кожного» – слоган голови Полтавської облради Біленького

Наприкінці правозахисник звернувся до працівників правоохоронних органів з метою зреагувати на ситуацію.

– Ось тут є лавочка запасних – начальних СБУ, прокурор і начальник поліції. Звертаюся до них. Бо за перебування Майбороди на посаді ніхто не поніс покарання. Так само і за зроблений дублікат печатки й обнулені рахунки.

Нагадаємо, Валерій Прядко був обраний на посаду в.о. директора ПОКП «Полтавафарм» із кількома порушеннями Закону.

Детальніше про це читайте: 

Новий директор «Полтавафарму» Прядко різко підняв ціни на ліки

Коментарі