•  

Новий мер Лондона висловив підтримку одностатевих шлюбів

110
Новий мер Лондона висловив підтримку одностатевих шлюбів

На виборах міського голови Лондона за підсумками повного підрахунку голосів перемогу здобув кандидат від лейбористів Садік Хан, мусульманин, прибічник ЛГТБ та одностатевих шлюбів. Його підтримали понад 44% виборців. Найближчий суперник Зак Голдсміт від консерваторів, здобув 35% голосів.

Видання Pink News нагадує, що Садік Хан є найбільш відомим політиком-мусульманином, який виступає за захист прав ЛГБТ та одностатеві шлюби. У 2013 році він отримав безліч погроз про розправу, після того як проголосував за одностатеві шлюби у Великобританії.

Хан пообіцяв, що в якості мера зробить усе від нього можливе, аби подолати у Лондоні злочини на ґрунті ненависті до ЛГБТ.

«Я був жертвою злочину на ґрунті ненависті, адже меншість завжди є потенційно жертвою злочину на ґрунті ненависті. Це знак ганьби - що, попри прогрес, якого ми досягли за останні 20, 30 років, якщо ви лондонець з числа ЛГБТ, ви є уразливими для злочинів на ґрунті ненависті. Я займу жорстку позицію, щодо таких злочинів», - Хан.

Зазначимо, Садик Хан став першим в історії британської столиці мером-мусульманином, тому присягав, тримаючи руку на Корані. 

Коментарі