•  

Новий перший заступник прокурора області

4290
Новий перший заступник прокурора області

Як повідомляє прес-служба прокуратури області, прокурор Полтавської області Сергій Попов представив колективу прокуратури області свого першого заступника Олександра Легеньковського. 

Привітавши з призначенням та побажавши успіхів у роботі, прокурор області зазначив, що Олександр Володимирович досвідчений працівник. Його стаж роботи в органах прокуратури – 35 років.
Олександр Легеньковський змінив на посаді Юрія Кравченка, який наказом прокурора області призначений начальником управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні.

Довідково: Олександр Володимирович Легеньковський народився у 1955 році в місті Охтирка Сумської області. У 1980 році закінчив Харківський юридичний інститут ім. Ф. Дзержинського. Із 1980 по 2002 рік працював на різних посадах в органах прокуратури Сумської області.
В органах прокуратури Полтавської області очолював організаційно-контрольний відділ, відділ роботи з кадрами, прокуратури Карлівського району, Київського та Ленінського районів міста.
На посаду 1-го заступника прокурора Полтавської області призначений наказом Генерального прокурора України 4 вересня 2015 року.

Коментарі