•  

Новий сільськогосподарський комплекс зʹявиться в Чутівському районі

1870
Новий сільськогосподарський комплекс зʹявиться в Чутівському районі

Територію в межах Гряківської селищної ради Чутівського району перебудують під сільськогосподарський комплекс. Про це повідомили представники Чутівської районної ради під час архітектурно-містобудівної ради при Полтавській облдержадміністрації.

За їх словами, детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 7,67 га за межами населених пунктів в адміністративних межах Гряківської сільської ради розроблено ФОП Плахтюк С. Ю. на замовлення Чутівської райдержадміністрації.

Його метою є утворення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції та параметрів забудови, визначення містобудівних умов та обмежень.

Для чого саме буде готуватися територія розповів представник компанії-проектувальника Дмитро Плахта.

– Детальним планом передбачається використання території як господарського двору сільськогосподарського підприємства. На земельній ділянці пропонується збереження усієї існуючої забудови з виділенням функціональних зон для забезпечення ефективного функціонування, – розповів Плахта.

Окрім цього проектом передбачено індивідуальне від свердловини водопостачання та каналізування на місцеві очисні споруди. 

Коментарі