•  

Новинського і екзархат РПЦ охороняють співробітники ФСБ,- координатор ІС

330

Знайомтеся, біля Новинського його особистий охоронець і за сумісництвом начальник служби безпеки екзархату РПЦ в Україні, а точніше "дуже віруючий" куратор від ФСБ РФ, на якого замкнута нелегальна резидентура по церковній лінії в Україні – такий собі "ад'ютант його превосходительства" (до речі, його улюблений фільм).

Про це повідомив один з координаторів групи "Інформаційний спротив" Костянтин Машовець.

Підлеглі охоронця Новинського, характеризують його як "істинного арійця", реального доларового мільйонера, "тому що касу на половину деребанить і завідує всіма "ключами" від церковно-прибуткових кас УПЦ МП в Україні (щомісячно гінці їздять в Москву з кешом на Луб'янку)". Також відомо, що цей працівник ФСБ полюбляє дорогі автомобілі і шикарних жінок, "яких повністю забезпечує за рахунок пожертвувань прихожан УПЦ МП".

Старомодний, не використовує мобільний телефон і інтернет, вважає за краще передавати усні і шифровані послання від Центру Новинському.

Опубліковане фото і заступника охоронця Новинського – це більш таємнича людина, бо відповідає за оперативну роботу і зв'язок з агентурою в Україні.

Коментарі