•  

"Нового президента можна зробити за півроку", - політтехнолог про вибори 2019 року

220

Суспільство стомлене від стресів. Не хоче нового. Це дає Петру Олексійовичу дієві важелі впливу на електорат. Тому Порошенко точно буде в другому турі.

Про це в інтерв’ю журналу "Країна" розповів футуролог та політтехнолог Андрій Заблоцький.

"Наші вибори не пов'язані з рейтингами. Те, що зараз публікують, - це політтехнологія. Теперішні рейтинги - це маркетингові заміри. Наприклад, кажуть, що якась партія перебуває за прохідним бар'єром. Він у нас зараз - 5 відсотків. А похибка при хорошому дослідженні - 2,5 процента. Якщо ж опитування дешеве, то похибка може бути вдвічі більшою", - пояснює він.

Управління такою складною державою як Україна – важка штука, вважає експерт.

"Міг би спроектувати нового Макрона (президент Франції. - Gazeta.ua) – як політтехнолог. Взяти ветерана АТО з ім'ям. Зробити його мером міста. Він боротиметься з корупцією. Створить собі позитивну репутацію. Вийде на президентську кампанію й успішно проведе її. Нового президента можна зробити за півроку – за гідного бюджету", - говорить Андрій Заблоцький.

На його думку, оволодіти всіма і кожним в Україні можна тільки за допомогою терору.

"Країна розрізнена, з усілякими групами впливу й місцевими традиціями.

Спроби Януковича підпорядкувати Україну призвели до соціального вибуху. Ніхто не може йти проти суспільного договору", - додає політтехнолог.

Посилання на джерело: https://gazeta.ua/articles/life/_novogo-prezide...

Коментарі