•  

​Нові одіозні «Каплінські заяви»

500
​Нові одіозні «Каплінські заяви»

Цього разу нардеп від «Удару» обіцяє посадити «полтавську мафіозну гідру Януковича» (корупціонерів і суддів) в тюрму, застосовуючи для цього всі свої важелі впливу. Про це повідомили у прес-службі Сергія Капліна після того як Андрій Рябішин скасував рішення Жовтневого суду стосовно корупційної діяльності падчерці міського голови Полтави Олександра Мамая.

- Апеляційний суд Полтавщини чолі з Андрієм Рябішиним скасував рішення суду першої інстанції, який визнав, що падчериця мера Олександра Мамая незаконно отримала земельні ділянки для розміщення МАФів. Це ще раз довело, що ніякої люстрації в судовій системи Полтавщини не відбулося і вона і далі працює на банду Януковича. Людям розказали казку про люстрацію, щоб вони були в ейфорії, а насправді все залишилось по старому, - заявляє нардеп.

Подальшим кроком Сергія Капліна, можливо, стане звернення до Вищої ради юстиції, щоб остання, в свою чергу, перевірила діяльність Рябішина і законність його рішень, а також причетність інших суддів до даної справи.

Утім, згадуючи попередні «Каплінські заяви», є думка, що далі розмов і гучних слів справа не піде.

Коментарі