•  

Обама закликав Україну до економічних реформ задля розрахунку з кредиторами

110
Обама закликав Україну до економічних реформ задля розрахунку з кредиторами

Обама та Байден відзначили відсутність популізму в економічній політиці України, однак наголосили на необхідності подальших реформ.

Президент США Барак Обама під час зустрічі з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком закликав Україну до запровадження непростих економічних реформ, щоби виконати зобов'язання перед Міжнародним валютним фондом та іншими іноземними кредиторами, пише інформагенція AFP. Зустріч відбулася в рамках Першого бізнес-форуму США-Україна у Вашингтоні.

Обама та віце-президент Джо Байден позитивно відзначили "амбіційний" економічний план Києва і утримання від популістських заходів, що могли би нашкодити зараз економіці України. "Лідери дійшли згоди щодо важливості запровадження додаткових реформ, зокрема в енергетичнмоу секторі", - йдеться у заяві Білого дому. Яценюк, своєю чергою, закликав американських інвесторів більше вкладати в Україну.

Обама та Байден також висловили "безсумнівну підтримку українського суверенітету та територіальної цілісності та підкреслили готовність США продовжувати санкції проти Росії до повної імплементації нею зобов'язань щодо Мінських угод.

Перший Українсько-американський бізнес-форум зібрав представників бізнесу обох країн задля обговорення перспектив співпраці.

Посилання на джерело: http://www.dw.com/uk

Коментарі