•  

Обласні начальники ДСНС звільнені. На засіданні Кабміну затримані керівник Служби і заступник

2310
Обласні начальники ДСНС звільнені. На засіданні Кабміну затримані керівник Служби і заступник

Сьогодні в Києві під час засідання Кабінету міністрів правоохоронці затримали керівника Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського.

Бочковського звинувачують в організації злочинної схеми щодо закупівлі паливно-мастильних матеріалів. "У ході досудового розслідування встановлена злочинна схема, побудована керівництвом ДСНС. Ця схема полягає в тому, що під час державних закупівель у порушення чинного законодавства закупівля паливно-мастильних матеріалів здійснювалася у ТОВ "Лукойл", "Алянс" та інших підприємств за значно завищеними цінами", - сказав представник правоохоронного відомства, якого цитує "Інтерфакс-Україна". Крім того, затримали заступника Бочковського Василя Стоєцького. "У рамках простої схеми держзакупівлі здійснювалися через приватну компанію. Вона перераховує нерезиденту України - офшорній компанії на острові Джерсі. Звідти - на іншу приватну компанію, яка належить Стоєцькому та Бочковському, після чого ці гроші діляться на карткові рахунки, відкриті в тому числі в банках Кіпру. Ось оригінали цих карток ", - сказав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Під час засідання уряду одразу ж звільнили Бочковського і Стоєцького з посад, а також звільнили всіх керівників управлінь Держслужби з надзвичайних ситуацій у всіх областях.

Тимчасово відомство очолив Зорян Шкіряк.

В Полтавській області управління ДСНС очолював Роман Кириленко.

Коментарі