•  

Обласний центр зайнятості знайшов роботу для 21 переселенця

520
Обласний центр зайнятості знайшов роботу для 21 переселенця

До Полтавського регіонального центру зайнятості з питань працевлаштування звернулося 105 переселенців із Луганської та Донецької областей. Статус безробітного надано 73 особам, з яких 49 громадянам призначено допомогу по безробіттю. Для 21 людини центр зайнятості підшукав роботу.

Про це інформує прес-служба відомства.

«Наразі працевлаштували в області 21 переселенця. 80 особам, які переїхали із зони АТО та звернулися до обласних центрів зайнятості, надано консультаційні послуги. Крім працевлаштування на постійне робоче місце, служба зайнятості пропонує варіанти тимчасової зайнятості. З травня 2014 року розглянуто понад 200 звернень переселенців на обласний контактний центр. 81 особі надано інформацію про наявність вільних робочих місць в телефонному режимі»,- повідомила заступник начальника відділу організаційної та інформаційної роботи Полтавського обласного центру зайнятості Світлана Сердюк.

За її даними, наразі обласна служба зайнятості має в своєму розпорядженні пропозиції роботодавців щодо 54 робочих місць з можливим поселенням.

Коментарі