•  

Область з 4 районів — проект нового устрою Полтавщини

3190
Область з 4 районів — проект нового устрою Полтавщини

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України пропонує здійснити укрупнення районів Полтавської області з метою оптимізації управління. Відповідний проєкт чиновники вже обговорили 30 липня у Кременчуці, повідомляє видання "Телеграф".

Зазначається, що замість наявних 25 районів мають бути організовані всього 4 із центрами у Полтаві, Миргороді, Лубнах і Кременчуці. Під час обговорення проєкту чиновники наголосили, що до майбутнього Кременчуцького району увійдуть колишні Козельщинський, Глобинський і Кобеляцький.

Важливим також було питанням щодо необхідності створення якісної дорожньої інфраструктури у контексті об'єднання. Адже відомо, що у більшості районах Полтавщини автошляхи місцевого значення потребують не косметичного, а капітального ремонту.

(Фото: "Полтавщина")

Під час обговорення по укрупненню Кременчуцького району представник Глобинського району виступив категорично проти, посилаючись на думку громади. Зазначмо, що на останній сесії Глобинського районної ради місцеві депутати прийняли звернення до Кабінету міністрів з вимогою не допустити приєднання до Кременчука, що може призвести до соціально-економічних ризиків для громади.

Схоже

Громада вимагає - чому влада не чує?

​Необачну мешканку Решетилівського району Полтавщини витягали з льоху цілою рятувальною ...

У Полтаві проведуть дитячий обласний конкурс образотворчого мистецтва

Музики з Семенівського району Полтавщини відвідали зону бойових дій на ...

​Відомий український рок-гурт виступить з концертом у Полтаві та Кременчуці

Коментарі