•  

Оновлювати ліфти мешканці Полтави повинні за свій кошт.

500
Оновлювати ліфти мешканці Полтави повинні за свій кошт.

Лише створення ОСББ може допомогти вирішити проблему ліфтів, що не оновлювались вже чверть століття. Саме таку думку висловив сьогодні голова Полтавської ОДА Віктор Багайчук:

«Мешканці будинків, у яких створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку можуть вирішувати проблеми щодо заміни чи ремонту ліфтів за власні кошти».

Тим часом, «ліфтова проблема» на Полтавщині стає все гострішою з кожним місяцем. Термін експлуатації ліфту становить 25 років і вже зараз нараховується більше 50% ліфтів, котрі цей термін вичерпали, а це близько 1 тисячі 200 підйомників. До кінця року ця цифра збільшиться щонайменш на 150 апаратів.

Ось що говорить директор Департаменту ЖКГ Полтавської ОДА Олександр Тонков:

«Щороку кількість ліфтів, які вичерпали свій термін експлуатації, збільшується приблизно на 15-20%. Основні вузли та агрегати більшості ліфтів потребують оновлення та заміни. Крім цього, є непрацюючі ліфти, яких на сьогодні 24 одиниці, із них: 22 – у м. Полтаві, 2 – у м. Лубнах»

За словами пана Тонкова, на капітальний ремонт ліфтів цього року було витрачено лише 33 тисячі гривень, а модернізація ліфтового господарства не запланована взагалі.

Коментарі