•  

Обстріли силовиків не припиняються, а під Дебальцевим з’явились танки бойовиків

1870
Обстріли силовиків не припиняються, а під Дебальцевим з’явились танки бойовиків

Станом на 1 жовтня бойовики більше 30 разів обстріляли позиції ЗСУ на Донбасі, а бойова техніка російських найманців, що знаходилась раніше поблизу н.п. Вахрушеве, перебазувалась до Дебальцева.

Про це повідомляє керівник групи «ІС» Дмитро Тимчу на своїй сторінці у Facebook.

Силовиків більше 30 разів обстріляли На Донбасі найбільш напружена ситуація залишається у районі Донецька, Дебальцевого, Рідкодуба, Красногорівки та Щастя. Літні селяни відмовляються їхати з передової під Маріуполем і тікають від обстрілів росіян у підвали.

«По чотири рази вогневі удари наносилися по розташуванню українських військ в районі населених пунктів Рідкодуб і Нікішине. По три рази обстріляні позиції сил АТО в районі аеропорту в Донецьку, кургану Гостра Могила і Красногорівки. По два рази обстріляні артилерією підрозділи ЗСУ біля Сміливого, Старогнатівки, Чорнухиного, Майорівського», - йдеться у повідомленні Тимчук.

Що до російських танків Тимчук повідомив наступне:

«Ворог стягнув танки до Дебальцевого (ілюстрація) В район Дебальцевого на Донеччині, де бойовики не припиняють обстрілювати силовиків та мирне населення, сили супротивника перекинули 27 танків».

За словами військового експерта, раніше цю військову техніку бачили в інших населених пунктах Донбасу. 

Коментарі