•  

ОДА вимагає з тролейбусів прибутку

2420
ОДА вимагає з тролейбусів прибутку

Облдержадміністрація вимагає зробити тролейбусні маршрути прибутковими. Профільне управління розкритикувало безгосподарну організацію роботи муніципального електротранспорту в області на місця.

Економічно невигідною назвав нинішню організацію тролейбусних маршрутів директор Депаратаменту інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації Сергій Марчишинец. Чиновник висунув вимогу «організувати перевезення електротранспортом не лише без дотацій, а й з прибутками».

Зокрема під критику виконавчої влади потрапила діяльність комунального підприємства обласного центру «Полтаваелектротранс»:

«Для мене дивно, коли є можливість прибутковості цієї галузі, а КП «Полтаваелектротранс» є дотаційним підприємством. У мене є питання щодо ефективності використання коштів Ми маємо сектор, де можна заробляти гроші, але – не вміємо чи не хочемо.».

На думу Сергія Марчишинця, фінансові результати підприємства страждають від непродуманості маршрутів: «проблема з логістикою маршрутів та розподілом пасажиропотоку».

У свою чергу начальник «Полтаваелектротансу» Євген Зайцев заперечив слова чиновника і твердить що тролейбуси прибуткові. 

Коментарі