•  

Одеський міліціонер хотів підкупити колегу за тисячу доларів

2970
Одеський міліціонер хотів підкупити колегу за тисячу доларів

Співробітник Київського райвідділу міліції Одеси намагався підкупити працівників УВБ за одну тисячу доларів. Про це повідомляє відділ зі зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Одеській області.

Співробітниками внутрішньої безпеки спільно з ДАІ перевіряючи, як правоохоронці дотримуються правил дорожнього руху, зупинили свого колегу, який був за кермом Mercedes Benz 320 S (вартість старої моделі від 13 до 30 тис. Доларів - ОБ)

У ході перевірки наданих водієм документів, оперативники встановили, що вказаний в технічному паспорті номер кузова не відповідає номеру кузова зупиненого автомобіля. У відповідь оперуповноважений УГРО Київського райвідділу запропонував вирішити справу по-мировому, не документуючи дане порушення. Справу оперуповноважений пропонував "розрулити" за хабар в одну тисячу доларів. Передачу грошей зафіксувала прокуратура.

Розпочато кримінальне провадження за фактом дачі хабара і заміни номерів агрегатів транспортного засобу. Нагадаємо, раніше на хабарі затримали дільничного Приморського РВВС. 

Коментарі