•  

​Одне з лісництв Полтавщини визнано кращим в Україні

330
​Одне з лісництв Полтавщини визнано кращим в Україні


Гоголівське лісництво - одне з найкращих в Україні, у цьому переконані спеціалісти лісницької галузі

10 гектар землі лісового господарства засадили 20-а видами лісових та 40-а декоративних порід дерев. Для того щоб вкластися в строки проведення весняних лісових робіт було залучено додатково 600 пар робочих рук. Завдяки цьому із весняною висадкою лісове господарство справилося на сьогоднішній день на 70%. Понад 3 мільйони одиниць сосни висадили працівники господарства, говорять, що на власні потреби залишають 2 мільйони, залишок продають.

- Цього року залишок корінців великий, а потенційного клієнта досі не знайшлося, - розповідає начальник лісорозсадника Гоголівського лісництва Ігор Куленко.

Та лісівники не починають бити тривогу, за словами начальника обласного управління лісового і мисливського господарства Юрія Тараненка, решту можна залишити на доростання до наступного року:

Минулого року насіннєвий урожай був досить високим, а цього року на насіння сосни звичайної він не надто тішить показниками. Тож посадковий матеріал, що залишиться на дорощування у розсадниках, залишиться на наступний рік.

Учні місцевих шкіл допомогли спеціалістам, висадили берези та розвісили шпаківні.

Коментарі