•  

Одні прибирають, інші підбирають

5390
Одні прибирають, інші підбирають

Сьогоднішнє прибирання Кадетського корпусу показало разючі контрасти між позицією людей.

Доки одні витрачали свій вихідний, гуртом вийшовши на прибирання, щоб разом зробити наше місто чистішим, а отже і своє життя в ньому кращим, інші з пеленою в очах проходили повз, кваплячись забрати солодку передвиборчу кістку. За іронією долі, обидві події мали місце на перехресті доріг.

Нас тішить, що людей, небайдужих до свого міста й життя в ньому, сьогодні зібралося дуже багато. Висвітлити події й долучитися до прибирання прийшов і відомий полтавський блогер, автор «Тротуарних новин» Олександр Демидович, який змінив звичну для себе камеру на робочий реманент:

Такою силою, яка сьогодні була присутня на прибиранні пам’ятки, можна досягти поставленої мети. Наша сила – у нашій єдності. Доки одні обіцяють зміни, ми ці зміни впроваджуємо своїми діями й активною життєвою позицією. Хай результат нашої роботи - відновлення Кадетського корпусу потребує тривалого часу й не одразу солодить, як отримана солодка подачка, але ж і кінцева мета нашої роботи буде суттєво відрізнятися від того, куди врешті-решт потрапить увесь з'їдений цукор.  

ВИКОНАНА РОБОТА

ДО

ПІСЛЯ

За цей час, доки ми розчистили й прибрали територію пам'ятки національного значення - Кадетського корпусу, інші збагатилися аж на 8 кг. цукру. Конраст і різниця між позиціями людей, їхнім вибором і цінносятми, пріорітетами й рівнем більш ніж очевидні. 

Глибокі ріки течуть нечутно: нам не треба нікого підкуповувати, адже ми нічого не крадемо. Тому сумлінно прибираємо, доки решта рабськи підбирає.

Коментарі