•  

​Одного з голів райдержадміністрації Полтавщини визнали винним у корупції

5500
​Одного з голів райдержадміністрації Полтавщини визнали винним у корупції

Мова йде про голову Карлівської районної державної адміністрації. Повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Голову Карлівської райдержадміністрації визнано винним у вчиненні корупційного адміністративного правопорушення за ст. 172-7 (порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів) КУпАП. Тепер йому доведеться сплатити… 170 грн штрафу.

Адміністративний протокол щодо зазначеного посадовця, який є державним службовцем 3 категорії 7 рангу, був складений працівниками УСБУ України в області за погодженням із прокуратурою, яка взяла участь у судовому розгляді справи.

«Голова райдержадміністрації, не повідомивши про наявний конфлікт інтересів свого безпосереднього керівника – голову облдержадміністрації, зобов’язав підконтрольний йому відділ освіти поза чергою погасити кредиторську заборгованість фізичній особі – підприємцю, яким посадовець був до призначення на посаду», - йдеться у повідомленні прес-служби.

Довідково: відповідно до ст. 172-7 КУпАП під конфліктом інтересів слід розуміти суперечність між особистими інтересами особи та її службовими повноваженнями, наявність яких може вплинути на об'єктивність або неупередженість прийняття рішень, а також на вчинення чи не вчинення дій під час виконання наданих їй службових повноважень.

Олександр Сергєєв

Коментарі