•  

​Офіційна газета міністерства оборони Китаю назвала Путіна шахраєм

770
​Офіційна газета міністерства оборони Китаю назвала Путіна шахраєм


Газета Народно-визвольної армії Китаю "Цзефанцзюнь бао" повідомила своїм читачам, що президент Російської Федерації Володимир Путін і його друзі - шахраї.

Про це повідомив російський політолог Андрій Піонтковський у своєму блозі.

За його словами, "Цзефанцзюнь бао" підбило підсумки дискусії, що розгорнулася в китайському суспільстві з приводу повного ігнорування в офіційних ЗМІ параду на Червоній площі 9 травня 2015.

- Китайські військові товариші авторитетно підвели в редакційній статті газети підсумки дискусії, що розгорнулася в китайському суспільстві з приводу повного ігнорування в офіційних ЗМІ параду на Червоній Площі 9 травня 2015.

На думку "Цзефанцзюнь бао" Голова Сі вів під час свого візиту в Москву дуже важливі для Китаю переговори з північними варварами, але це зовсім не означає, що китайському телебаченню слід було демонструвати його на параді разом з шахраями, - вважає офіційне видання МО Китаю.

Вкажемо в цьому зв'язку, що публікація в "Цзефанцзюнь бао" з'явилася через день після параду 9 травня. Російська преса ніяк не відреагувала на скандальний коментар важливої державної газети Китаю. Кремль також удав, що нічого не сталося.

Тим часом навіть державне телебачення Китаю дистанціювалося від докладної трансляції параду на Червоній площі, попри те, що серед почесних гостей був присутній голова КНР Сі Цзіньпін.

Замість цього місцевим жителям показували кадри із зображенням бабусь-ветеранів ВВВ, всього пару раз включивши пряму трансляцію з Москви.

Цілодобовий новинний канал CCTV-13 також не став транслювати московський парад в Москві, хоча робив це в минулому році. Примітно, що рік тому китайського представництва на Червоній площі не було, тоді як цього разу столицю Росію відвідав не тільки лідер КНР Сі Цзіньпін, а й почесна варта Народно-визвольної армії Китаю (НВАК), яка взятла безпосередню участь у параді.

Відділ моніторингу

Коментарі