•  

Офіційно: 3 студентів звернулись за меддопомогою внаслідок «газової атаки» в Педуніверситеті

330
Офіційно: 3 студентів звернулись за меддопомогою внаслідок «газової атаки» в Педуніверситеті

Повідомлення про нібито повторне отруєння газом студентів сьогодні, надання їм допомоги силами медпункту вишу та скасування занять – управляння Надзвичайних ситуацій наразі спростовує.

Повідомлень про будь-які надзвичайні випадки у педагогічному університеті сьогодні не надходило – сказав в коментарі «Останньому Бастіону» начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Полтавської ОДА Віктор Стеблянко станом на 14:30.

Вчора від керівництва Полтавського національного педагогічного університету імені Короленка надійшов сигнал про надзвичайну ситуацію, умовно названу «витоком газу» – розповів надзвичайник. На місце події одразу виїхали ланки захисних служб – газове підприємство, ДСНС, швидка медична допомога, представник облдержадміністрації та інші спеціалісти.

Подія сталася в одному з навчальних корпусів закладу, де розташований психолого-педагогічний факультет.

Власними силами була проведена часткова евакуація тих, хто знаходився в «зоні ураження запахом».

За словами чиновника, спеціальні газовимірювальні прилади, доставлені на місце, не зафіксували небезпечних відхилень від звичайних показників.

Слідів природного газу або будь-якого іншого виявлено не було.

Разом з цим Віктор Стеблянко сказав, що сам прибув на місце за 20 хвилин після повідомлення: «Ми всі разом ходили і нюхали, але нічого не знайшли».

Природа походження «газового запаху» наразі лишається невизначеною. Чиновник висловив спільне припущення спеціалістів, що «скоріш за все в приміщенні сталося розпилення захисного газового балончика».

Внаслідок випадку по медичну допомогу звернулися троє студенток зі скаргами про «загальне погане самопочуття».

Студенток які «відчули себе недобре» чиновник назвав «надто вразливими» і запевнив, що медична допомога їм врешті не знадобилась. При цьому він додав, що одна з дівчат «зреагувала на подію важче інших», бо ймовірно «мала схильність до алергічних реакцій».

В службі швидкої меддопомоги розказали про одну студентку, яка звернулася по допомогу до лікарів, що прибули до вишу. За словами медиків, у дівчини було зафіксоване відхилення тиску від норми, їй була надана допомога на місці і від госпіталізації вона відмовилась.

Інформацію про втрату свідомості дівчиною після впливу газу сторони лишили без виразного коментарю.

Студентки не були зафіксовані, як постраждалі внаслідок випадку.

Коментарі