•  

Ох і Закорецький! За день до масового звільнення колег колишній полтавський прокурор «схоронився» від люстрації в Адміністрації Президента

880
Ох і Закорецький! За день до масового звільнення колег колишній полтавський прокурор «схоронився» від люстрації в Адміністрації Президента

В Адміністрації Президента призначили заступника керівника одного з департаментів колишнього прокурора Полтавської області Олександра Закорецького, який підпадає під люстрацію.

Так посаду заступника керівника Головного департаменту з питань діяльності правоохоронних органів та протидії корупції АП займає Олександр Закорецький. Видання посилається на розпорядження прем'єр-міністра Арсенія Яценюка про присвоєння Закорецькому рангу держслужбовця від 22 жовтня 2014 року.

Закорецький підпадає під люстрацію, згідно ознак Закону «Про очищення влади», і, відповідно, протягом 10 років не має права обіймати посади у державній владі. Зокрема, з листопада 2007 року по 21 березня 2011 Закорецький перебував на посаді першого заступника начальника Головного Управління нагляду за додержанням законів про права і свободи та захисту інтересів держави ГПУ. Це самостійний структурний підрозділ центрального органу (апарату) Генеральної прокуратури України.

Відповідно до Закону про люстрацію, під нього підпадають люди, які займали не менше одного року посаду (посади) в період з 25 лютого 2010 по 22 лютого 2014 року.

Сам Закорецький, після зміни влади, в лютому 2014 зайняв крісло прокурора Полтавської області, де запам'ятався відчайдушним протистоянням з мером Полтави Олександром Мамаєм. В середині серпня 2014 Закорецький наказом голови ГПУ Яреми був звільнений з посади обласного прокурора і потім переведений в апарат Генпрокуратури, звідки за день до початку першої хвилі наказів про звільнення прокурорів, у рамках люстрації, був переведений в Адміністрацію Президента.

Посилання на джерело: http://prokurorska-pravda.today/

Коментарі