•  

Охорону стратегічних об’єктів в АТО замінили після теракту на маріупольському мості

1320
Охорону стратегічних об’єктів в АТО замінили після теракту на маріупольському мості

Після підриву залізничного мосту в Маріуполі замінена охорона всіх стратегічних об’єктів в підконтрольній Україні частині Донецької області – про це в коментарі «Останньому Бастіону» повідомив заступник начальника УМВС України в Донецькій області Ілля Кива.

Охорону на підірваному мості несла служба безпеки заводу – розповів заступник начальника МВС Донеччини Ілля Кива, саме це послаблення на його думку дало змогу терористам втілити план:

«На сьогодні вся правоохоронна система Донеччини була піднята «в рушницю». Охорона всіх стратегічних об’єктів була переглянута. Організації приватного порядку були зняті, і були поставлені замість них діючі співробітники з державних правоохоронних органів. В Маріуполь зайшло близько 120 бійців «Соколу». Безперервно на вулицях міста несуть патрулювання близько 300 людей з правоохоронних структур. Ситуація стабілізована і перебуває в місті під стопроцентним контролем УМВС Донецької області – сказав Ілля Кива.

Також за його словами після теракту було «поставлене питання про перепідпорядкування лінійної міліції залізниці керівництву УМВС Донецької області.

Підірваний маріупольській міст, за інформацією Іллі Киви, відновить функціонування за два тижні.

Міст забезпечував сполучення Маріуполь-Київ, а також він забезпечував сполученням порт і завод.

Також Ілля Кива прокоментував повідомлення, що з’явилися в ЗМІ про підозри в причетності до підриву бійців батальйону «Донбас»:

«На сьогодні ми добре розуміємо, що ворог втратив ініціативу на передовій і на зовнішніх рубежах Маріуполя. Після того як Збройними силами України маріупольський напрямок був закритий потужним щитом оборони, вони звісно ж постараються дестабілізувати ситуацію всередині міста. Тому-що можливе проникнення, а є ще сплячі групи розвідувально-диверсійного характеру, котрі зараз можуть активізувати дії, адже в них не вийшло прорвати оборону ззовні. І вони стараються дестабілізувати ситуацію зсередини. Зараз весь упор іде на відпрацювання внутрішньої частини оборони – Маріуполя і прилеглих районів».

Коментарі