•  

Олег Ляшко завітав до Полтави й зібрав Мамая та Беха

9580
Олег Ляшко завітав до Полтави й зібрав Мамая та Беха

На запрошення «Союз ветеранів АТО» фото-проект Міністерства оборони України та фотографа Анни Сенік сьогодні проект "Воїн крізь віки" був презентований у Полтаві. Автори мали на меті познайомити полтавців та гостей міста зі світлинами українських воїнів Київської Русі, лицарів Середньовіччя, Запорізьких козаків, бійців УПА, армії УНР, УГА, Січових Стрільців, Холодноярців та багатьох інших, в тому числі герої сьогодення — бійців і волонтерів АТО.

На виставку завітав нардеп від радикальної партії, Олег Ляшко, а оскільки святе місце не буває порожнім, підтяглися міський голова Олександр Мамай і начальник УМВС полтавської області Олег Бех, які оточили головного радикала великою увагою, від чого той навіть не помітив стану полтавських доріг, назвавши їх гарними. Далі Ляшко почав гучно закликати всіх бити москалів-окупантів і ненав’язливо згадував свої інвестиції в АТО, що робили й інші доповідачі. Патріотичні гасла від політичних лідерів і командирів дивізій, проте, мали на увазі й політичну мету (куди ж без цього) – створити політичну партію Ветеранів АТО, що б складалася з військових, які брали участь у військових діях на Сході.

На жаль, чудову фотовиставку «Воїн крізь віки» заполітизували, фактично зробивши з презентації з’їзд майбутньої політичної сили. Цікаво, який стосунок до Ветеранів АТО має проросійський Мамай, що не визнає гетьмана Мазепу й уже вкотре перешкоджає встановленню пам’ятника славетного гетьмана в Полтаві? Який стосунок до воїнів АТО має Бех, який покриває осіб міськвиконкому, зокрема Мамая, Стеценка, забудовників «Архімед», «Будінвест СМ» і не звітує про хід кримінальних справ перед громадою?

«Останній Бастіон» підтримує гасла, що лунали від військових: «Слава Україні!» і «Слава нації!». Віримо, що Україна переможе ворожу агресію, але переможе, коли з крісла викине проросійських запроданців, накшталт присутніх сьогодні Мамая та Беха, які задля добробуту країни, міста та громади не роблять зовсім нічого, лише набивають собі кишені грошима, роздаючи земельні ділянки в потрібні руки чи кришують корупційні схеми.

Замість висновку нагадаємо слова видатного історика та громадськогой політичного діяча М. Грушевського: Біда України в тому, що нею керують ті, кому вона не потрібна». Тому, як-то кажуть, і маємо те, що маємо. Шкода лише бійців, які загинули за Україну та їхні сім'ї, що лишилися без синів та чоловіків: чи за це вони воювали, воюють і щодня гинуть на Сході країни, щоби потім на їній славі та пам'яті спекулювали чиновники? Кожний має відповісти для себе. Відповідь очільників Полтави зрозуміла. 

Коментарі