•  

Олег Пругло виправдовує дії керівника «Полтавафарм»

3100
Олег Пругло виправдовує дії керівника «Полтавафарм»

Заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації з питань будівництва, житлово-комунального господарства, соціальних питань, освіти і науки, та охорони здоров’я Олег Пругло вважає висновки фінінспекції, яка проводила аудит підприємства «Полтавафарм» суб’єктивними, і що законодавчо порушень контракту зі сторони керівництва даного підприємства не було. 

Він не заперечує, що є звернення до правоохоронних органів стосовно «Полтавафарм» щодо нецільового використання грошей.

«Є кримінальне провадження. Але кримінальної справи поки що немає. Перевіряються документи. Треба мати серйозні підстави, щоб звинуватити людину» - говорить заступник ОДА.

Зараз у керівника «Полтавафарм» заробітня плата порядку 7-7,5 тисяч гривень.

То звідки взялися такі захмарні ціни навіть на медикаменти першої необхідності?

На це питання можна з легкістю дати відповідь, порахувавши уже отриманий прибуток директора підприємства ПОКП «Полтавафарм».

Така сума була зумовлена шляхом видачі наказів, згідно яких щомісячно Наталія Стецюк отримувала премії у розмірах від 50 і до 75% від власної з/п. При тому, що підприємство наразі переживає досить складні часи, це ніяк не вплинуло на прибуток керівника.

"За три роки, протягом 2012-2014, директору «Полтавафарм» за власними наказами нараховано матеріальних допомог і премій майже на 400 тисяч гривень", - повідомила в.о. начальника Держфінінспекції у Полтавській області Ірина Салогуб.

Хіба не серйозні підстави, Олегу Євгеновичу? 

Навіть при складній  економічній ситуації, ліки – це те, без чого ніяк не можна обійтися. Дуже прикро, що є люди, які використовують цю потребу задля власного збагачення. 

Коментарі