•  

Олег Пустовгар називає інформацію про підвищення своєї зарплати атакою «корупційної мафії»

1330

Олег Пустовгар вважає інформацію про чотирикратне підвищення своєї зарплати, що з’явилася напередодні, атакою «корупційної мафії».

Про це він заявив сьогодні під час публічного звіту про 100 днів своєї роботи на посаді директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

«Дуже цікаво, що з інформаційними запитами про зарплату звертаються тільки до одного керівника структурного підрозділу ОДА і саме до того, який є висуванцем Євромайдану. Було б дуже добре, якби цей «гречаний король» Діонісій Каплін, який засипав разом з Мамаєм гречкою всю Полтаву, проводячи виборчу кампанію у корупційному руслі, звертався до всіх керівників структурних підрозділів. Він би з’ясував, що зарплата однакова в усіх.

Ця замітка про мою зарплату є абсолютно маніпуляційною. У ній Діонісій Каплін розкидав мої премії та надбавки за 100 днів роботи у такий спосіб, щоб утворилася динаміка – нібито зарплата збільшується. Якби він розкидав їх рівномірно на кожен місяць, то побачив би, що моя середньомісячна зарплата становить 4 тисячі гривень. Вона складається з посадового окладу, з надбавки за ранг, з премії, з надбавки за інтенсивність праці та за 10 років державної служби» - зазначив Олег Пустовгар.

Він також додав, що усі 100 днів працював за трьох: за себе, а також за начальника управління інформації та за начальника відділу ЗМІ. Пояснює, що ці посади були вакантні і лише нещодавно їх зайняли.

У той же час Олег Пустовгар попросив журналістів перевірити, скільки отримує його критик – Діонісій Каплін. Мовляв, один із кандидатів на посаду міського голови повідомив йому, що платить Діонісію Капліну не 5 тисяч гривень, а 5 тисяч доларів. Але озвучувати прізвище кандидата-інформатора Олег Пустовгар відмовився. Заявив, що назве це прізвище під час активної фази виборчої кампанії.

«Варто задуматися над тим, чому йдуть інформаційні атаки з боку «латентного регіонала» Діонісія Капліна саме в бік тих, хто прийшов у владу з Майдану і дійсно щось робить. Я прозвітував за свої 100 днів роботи, дійсно маю результати, а про роботу інших керівників структурних підрозділів нічого не чути. Можливо, комусь невигідні активні чиновники у нашій державі, які працюють. До речі, Діонісію Капліну я також надсилав запит про його роботу та зарплату, але він сказав, що відповіді не буде» - зауважив Олег Пустовгар.

Аліна Бондар

"Останній Бастіон"

Коментарі