•  

"Олександр Федорович змінює професію" та інші блокбастери

1870
"Олександр Федорович змінює професію" та інші блокбастери

«Останній Бастіон» продовжує знімати ремейки на відомі кінострічки. Укотре головним актором комедії став міський голова Полтави – О. Мамай. Його гра на минулій сесії міськвиконкому настільки сподобалася «Останньому Бастіону», режисурі та глядачам, що за сумісним рішенням, тепер Мамай не один із трьох головних персонажів, як то було в «Самогонщиках», а головний персонаж однойменного фільму «Олександр Федорович змінює професію».

Після фрази Мамая, що він ходив у школу, коли Петро І бив шведів під Полтавою, а українського гетьмана І. Мазепу Мамай взагалі не знає, «Останній Бастіон» радив міському очільнику підлікуватися в потрібних для того місцях. Також голова об’єднання Геннадій Сікалов направив звернення прокурору полтавської області Яну Стрелюку, щоб той призначив проведення судово-психіатричної експертизи психічного стану Олександра Мамая. Сюжет цих подій і ліг в основу фільму, де Мамая таки зодягнуть у потрібну йому форму одягу.

Наступний фільм стосується відомого «толоківця», а за сценарієм агента-спецпризначення з позивним 007 - Льва Борда. «Борд, Лев Борд», - фраза, що встигла стати коронною. Ще б пак – сотні білбордів, які протягом всієї весни нагадують про фантастичні й майже нездійсненні для звичайної людини вчинки: згуртувати 21573 людини й оновити 540 дворів – таке не під силу звичайній людині, лише спеціальному агенту 007 Льву Борду.

Фільм «Казино Бюджет» розповість глядачам про те, як аген 007 Лев Борд непомітно й ціною великих зусиль, майже на грані смерті, викрав велику суму грошей із міського бюджету, щоб облаштувати білборди по всій Полтаві. Ідея фільму – закордонна, актори й локації – вітчизняні.

До речі, на думку «Останнього Бастіону», 007 – це реальна кількість дворів, що були оновлені внаслідок злагодженої дії людей, зібраних «Новою Полтавою». Художня видумка – це добре, але фільм усе-таки має базуватися на реальних подіях. 

Коментарі