•  

Олександр Мамай знову не з’явився до суду

1440
Олександр Мамай знову не з’явився до суду

Міський голова Полтави Олександр Мамай знову не з’явився до суду. Представникам УБОЗу знову не вдалося привести його примусово. На цей раз був відсутній і адвокат Ковжога – представник Мамая. У зверненні, яке зачитала суддя, Ковжога просить перенести засідання на іншу дату. А Мамай вважає, що примусовий привід призначений для нього безпідставно і просить не роглядати справу без свого представника.

Про це повідомив сайт «Коло».

За інформацією сайту, судове засідання у справі про адміністративне правопорушення проти Олександра Мамая розпочалося сьогодні о 10. 00. Працівники УБОЗу мали виконати постанову про примусовий привід очільника міста до зали суду. Вони надсилали листи Олександру Мамаю і намагалися знайти його у міській раді. Та напередодні судового засідання 23 липня на робочому місці Мамая не знайшли. Причини його відсутності на роботі – невідомі. А працівники міської ради не змогли надати пояснення про місце перебування мера. До того ж, на листи він так і не відповів.

«На мою думку, в діях Мамая вбачається злісне ухиляння від явки до суду та неповага до суду» - зауважив представник УБОЗу, пише «Коло».

Як зазначає сайт, заступник прокурора області Дмитро Таран виніс клопотання про складення за відповідною статтею адміністративно-процесуального кодексу протоколу. Крім того, ще раз попросив привести Олександра Мамая до суду примусово.

Суддя Лариса Гольник призначила наступне засідання на 7 серпня цього року й постановила застосувати до Мамая примусовий привід.

Коментарі